Naujienos

Spausdinti
EUROPOS SĄJUNGOS PARAMA
2013.08.23

 Uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė „Socialinės garantijos“ nuo 2012-04-16 iki 2013-07-15 įgyvendino verslo produktyvumo didinimo projektą (projekto kodas VP2-2.1-ŪM-02-K-03-065) finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšomis iš Europos regioninės plėtros fondo, kurio vertė 209 795.00 Lt. Projekto tikslas – didinti bendrovės darbo našumą ir konkurencingumą diegiant informacines technologijas.

 

UADBB „Socialinės garantijos“ vykdydami savo veiklą atlieka išsamią ir kokybišką draudimo rinkos analizę ir pateikia klientui optimalų spendimą, atitinkantį individualius kliento poreikius. Bendrovės produktyvumo didinimą ribojo neoptimizuoti veiklos procesai ir neišnaudotos informacinės technologijos, todėl šio projekto įgyvendinimo metu buvo iškelti ir pasiekti uždaviniai: maksimaliai optimizuoti bendrovės vykdomą veiklą ir padidinti bendrovės produktyvumą. Projekto įgyvendinimo metu įsigytas serveris, kompiuteriai, sukurta elektroninė parduotuvė bei susieti vidiniai ir išoriniai bendrovės procesai. Projekto įgyvendinimas leido padidinti bendrovės darbo našumą, nes buvo maksimaliai eliminuotas rankinis duomenų suvedimas, automatizuoti ir susieti žalų pateikimo ir apdorojimo procesai, išvengta darbo dubliavimo, sumažinti administraciniai kaštai, kas padeda bendrovei didinti jos apyvartą ir sukurti didesnę pridėtinę vertę. Projektas leido sukurti naujas darbo vietas ir galimybę darbuotojams įgauti informacinių technologijų žinių, taip didinant bendrovės produktyvumą, kuris kartu skatina ir ekonomikos augimą Lietuvoje.

 

Šio projekto įgyvendinimas optimizavo bendrovės vidinius bei išorinius procesus, kurie leidžia didinti darbo našumą, įmonės produktyvumą, bendrovės konkurencingumą Lietuvos bei užsienio rinkose ir mažinti administravimo kaštus. Pasibaigus projektui, bendrovė ir toliau investuos į e-verslo sprendimus, taip užtikrindama projekto veiklų tęstinumą.

 

 
 

Naujienų prenumerata

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji.

 
© 2013 UADBB "Socialinės garantijos"Sprendimas: Fresh Media | Naudojama EasyWeb 3.3 sistema